ТОВ «ЛАТАКВА» - провідний постачальник протипожежного обладнання

Доставляємо по всій Україні

Діє довгострокова гарантія якості на весь асортимент продукції. Відправляємо товари поштою та всіма транспортними компаніями. Надаємо знижки від обсягу замовлення, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Ознайомитися з асортиментом

 

4 факти про нашу компанію

 
27+ роківпрацюємо на ринку Європи
19+ роківпрацюємо на ринку України
 
 
500+ товарів в асортименті 
80% замовників приходять за рекомендацією 
 

У нашому асортименті ви знайдете

ТОВ «ЛАТАКВА» - основні етапи розвитку та становлення компанії

Заснування компанії 

В 1994 році в Латвії заснували компанію "Латаква". У 2001 році прийнято рішення відкрити філію компанії в Україні з метою розвитку ринку, реалізації протипожежного обладнання та компонентів для систем протипожежної безпеки. Поступово асортимент товарів розширився до декількох сотень позицій. З нами співпрацюють найбільші будівельні холдинги, промислові підприємства, готелі, державні та бюджетні установи, торгово-розважальні центри, юридичні особи та індивідуальні підприємці.

Компанія сьогодні

ТОВ "Латаква" реалізує товари великим та дрібним оптом по всій території України. Поставляємо протипожежне обладнання на різні об'єкти: ТРЦ "Victoria Gardens", ТРЦ "Гулівер", "Будинок Футболу України", " Premier Palace Hotel", мережа магазинів "Ашан", "Епіцентр", БЦ "Парус" та багато інших. Кожен другий замовник звертається до нас за рекомендацією, що говорить про професіоналізм та якісний підхід до поставлених завдань.

4 докази вигідного співробітництва з нами

Конкурентна вартість обладнання
Пропонуємо високоякісні товари за доступною ціною. Гарантуємо додаткові знижки оптовим покупцям та постійним замовникам.

Бездоганна якість товарів

Всі товари сертифіковані, відповідають Державним Будівельним Нормам та Державним стандартам України (ДСТУ). Діє офіційна гарантія якості від виробників.

Уважне і ввічливе обслуговування

Наші фахівці нададуть вичерпні консультації, необхідні креслення та допоможуть підібрати відповідне обладнання для оснащення вашого об'єкта.

Швидке та комфортне доставлення товару

Співпрацюємо з усіма перевізниками та відправимо ваше замовлення будь-яким зручним для вас способом. Передбачено постачання до країн ближнього зарубіжжя.

Оформити замовлення

Схема замовлення

1
Заявка через форму на сайті
2
Консультація фахівця
3
Передоплата зручним способом
4
Доставлення по всій Україні

ТОВ «ЛАТАКВА» - ваш надійний постачальник систем протипожежної безпеки

Постачання устаткування, компонентів, інвентарю

Залишай заявку на сайті, найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець для детальної технічної консультації та узгодження умов співпраці.

Вибрати обладнання

ТОВ "Латаква" - безпека майбутнього