Умови повернення / обміну продукції належної якості, придбаної у ТОВ "ЛАТАКВА"

 

Увага! Гарантія на товар поширюється тільки при повному дотриманні умов зберігання, транспортування, правил монтажу, експлуатації та сервісного обслуговування продукції відповідно до вимог виробника. 

 

Повернення відбувається відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів":

Повернення товару протягом 14 днів не рахуючи дня покупки:

1. Зовнішній вигляд і комплектація товару перевіряються покупцем за фактом отримання замовлення. Повернення товару належної якості можливий у випадку якщо товар не був в експлуатації, збережений товарний вид, пломби, наклейки та ярлики, цілісність комплекту та пакування не пошкодженні, а також документи, що підтверджують факт і умови покупки зазначеного товару.

2. Повернення товару здійснюється за адресою: м Київ, вул. Молодогвардійська, 28А. Повернення товару можливе в робочі дні з 9:00-17.00.


Повернення товару протягом встановленого терміну гарантії

1. В період гарантійного терміну встановленого виробником протипожежної продукції, Ви можете повернути нам товар при таких умовах: наявність документа від уповноваженого виробником або співробітником ТОВ "Латаква" де зазначено, що дефект є істотним (товар неналежної якості); збережені пломби, наклейки, ярлики, а також документи, що підтверджують факт і умови покупки зазначеного товару; цілісність комплекту не порушена.

2. Повернення товару здійснюється за адресою: м Київ, вул. Молодогвардійська, 28А. Повернення товару можливе в робочі дні з 9:00-17.00.

ТОВ "Латаква" - безпека майбутнього